Media Force Fuarcılık Hakkında

Konsept fuarcılık konusunda öncü olan ve başarılarını bugüne dek organize ettiği birbirinden farklı fuarlarla kanıtlayan Media Force Fuarcılık, fuar organizasyonlarıyla sektörlerin gelişimine, Türkiye ve Dünya Ekonomisine katma değer sağlamayı, çevreye duyarlılığı, toplumsal faydayı öncelik olarak görmeyi kendisine görev bilmiştir.

Media Force Fuarcılık; "Ayrıntılar Önemlidir" sloganını ilke edinerek; ihtiyaçlara yanıt vermenin yanı sıra beklentilerin üzerinde hizmet sunma politikasıyla yola çıkarak, çalışanlarının niteliğinden, projelerinin tüm aşamalarında "kalite" unsurunu temel almaktadır. Medyafors Fuarcılık çalışmalarını, sistematik biçimde yürüterek, uzun vadeli, sürdürülebilir projelere imza atmaktadır. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Bayim Olur musun Dergisi, Bayim Olur musun Gazetesi ve bayimolurmusun.com.tr bayilik portalı bu grubun önemli projeleri arasındadır.

Media Force Fuarcılık franchise almak isteyen girişimcilere ve yatırımcılara, www.bayimolurmusun.com.tr portalı , Bayim Olur musun Gazetesi ve Bayim Olur musun Dergisi kanalıyla markaların franchise koşulları hakkında güncel bilgilerle rehberlik ediyor...

Bu yıl 18.si düzenlenecek, Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Türkiye'den ve yurt dışından bayilik/franchise vermek isteyen markalar ile girişimcileri bir araya getiriyor. Özellikle Türkiye pazarına yatırım yapmak isteyen uluslararası markaların takip ettiği fuar ayrıca Türk zincir markaların da yurt dışına açılmalarına vesile oluyor.

Fuar süresince organize edilen seminerler girişimcilere ve katılımcı markalara franchise konusunda ışık tutuyor. Ayrıca fuarda gerçekleştirilen iş bağlantıları sonucunda yüzlerce satış noktasına ulaşan, gelişip büyüyen birçok firmanın başarı hikâyelerine de tanık olunmaktadır. Bayim Olur musun Franchising Fuarı, markalaşmaya yönelik adımların atılması için büyük fırsatlar sunan önemli bir platformdur.

Fuarın en önemli hedefi; Türkiye'den daha fazla markanın dünya pazarına açılmasını sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak…