• İş Büyüten Fuar
  • 16.Bayim Olur musun Fuarı 11-14 Ekim 2018'de CNR Expo'da !

0212 346 26 26
Dubai Franchise Fuarı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en köklü şirketlerinden INDEX Holding bünyesinde yer alan Index Fuarcılık tarafından düzenlenen The Global Franchise Market Fuarı, 14-15 Kasım 2016 da Dubai Uluslararası Zirve ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Türkiye’deki tek yetkili acentesi Medyafors Fuarcılık A.Ş olan, Türk markaları ile Ortadoğu’lu yatırımcıların bir araya geldiği “The Global Franchise Market (TGFM)” Fuarı’nda , sektörlerinde başarılı işlere imza atan Oses Çiğköfte, Dry Clean Express, Bursa Kebap Evi, Biev, Bernardo, Tatlıses Çiğköfte, Pizza Pizza ve ayrıca Türkiyede markaları tek bir çatı altında toplayan Türkiye Franchising Derneği (UFRAD) fuarda standları ile yer aldılar.

Fuara 50 ülkeden 60’dan fazla marka katılım sağlarken, 1500’ün üzerinde ziyaretçi fuarı ziyaret etti. 2 gün boyunca alanında uzman konuşmacıların katıldığı, sektöre yön veren seminerler gerçekleştirildi. Fuara standları ile katılan Türk markaları Ortadoğulu yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Sadece BAE’den değil Ortadoğu’dan birçok yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği fuarın açılış töreninde Dubai Ekonomi Bakanı Sami Dhaen Al Qamzi, T.C. Dubai Başkonsolosu Erdem Ozan, Ticari Ateşe Hasan Önal, Index Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Abdul Salam Al Madani, Francorp CEO’su Don Boroian ve Francorp Ortadoğu Başkanı Imad Charafeddine ve birçok üst düzey yetkili hazır bulundu. 29-30 Ekim 2017 tarihlerinde BAE Ekonomi Bakanı H.E. Sultan Bin Saeed Al Mansouri himayesiyle Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda ikincisi düzenlenecek olan TGFM Dubai Franchising Fuarı’nda Türk markaları ve Ortadoğulu yatırımcıları ikinci kez buluşacak. Bu yıl da fuarın önemli destekçileri arasında; Dubai Ekonomi Bakanlığı, Dubai Ticaret Odası, Dubai Turizm Ajansı ve Francorp Danışmanlık Firması bulunmaktadır.

Sadece Dubai’den değil tüm Ortadoğu’dan da ziyaretçi akınına uğrayan fuar, 9.’su düzenlen ‘’Licensing Dubai Fuarı’’ ile eş zamanlı organize edildi.

Dubai'nin en önemli fuar merkezi'nde Türk markaları ile Ortadoğulu yatırımcılar buluşturan fuar bu yıl, 29-30 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecek...

The Global Franchise Market Fuarı

Yer :

Dubai International Convention & Exhibition Centre

Tarih :

29 - 30 Ekim 2017

Hall :

7

Dubai Franchise Fuarı Fuar Görüntüleri

MedyaFors Fuarcılık © 2007