• 17.Bayim Olur musun Fuarı 10-13 Ekim 2019'da Hall 5-6-7 'de CNR Expo'da !

0212 346 26 26
Bayim Olur musun? 16. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı

“İŞ” İNİZİ BÜYÜTMENİN YOLU
BAYİM OLUR MUSUN’DAN GEÇİYOR

Katılımcı marka, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan, franchising alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Gıda’dan ev dekorasyonuna, gayrimenkul den güzellik merkezlerine, spor merkezlerinden cafelere, kuru temizlemeden teknolojiye kadar her sektörden birçok katılımcının yer aldığı Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl 11-14 Ekim 2018’de…

Fuar, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, Ufrad işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda CNR Fuar merkezinde 16. kez düzenlenecek. KOSGEB’in desteklediği fuar, istihdam oluşturma ve yeni iş alanları yaratma anlamında Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamakla birlikte ziyaretçi, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atıyor.

Tedarikçiler, 2.kez markalar ile aynı platformda olacak

Her sektörden 300 den fazla katılımcının yer aldığı fuarda bu yıl da ‘’Tedarikçi Özel Bölümü’’ olacak ve franchise veren markalara ürün ve hizmet tedariki sağlayan markalar da Tedarikçi Özel Bölümünde standları ile 2.kez yer alacak. Tedarikçiler, fuarda artık ziyaretçi olarak değil, franchise veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alıyor, 4 gün boyunca firmalar tedarikçilerini; tedarikçiler de müşterilerini aynı ortamda görebiliyor.

Perakende sektörünün geleceğine ışık tutulacak

Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı yeni bir atılımla, “Akıllı Mağazalar, Akıllı Dükkanlar“ konseptli Perakende Teknolojileri Özel Bölümü ile tüm sektör oyuncularını buluşturacak. Bilindiği gibi Türkiye’de franchise veren zincir işletmelerin sayısı, 2500, zincir işletmelere bağlı şube sayısı 60,000. Franchise sektörü toplam 50 milyar dolara ulaşan ciro büyüklüğü ile Türkiye’nin yükselen değeridir. Fuar, her geçen yıl büyüyerek Türk Ekonomisine daha çok fayda sağlarken, tüm dünyadan gelen katılımcı ve ziyaretçisiyle Türk markalarının uluslararası arenada boy gösterebilmesine olanak sağlıyor. Her geçen yıl daha da güçlenen Bayim Olur musun Franchising Fuarı, “Akıllı Mağazalar, Akıllı Dükkanlar “ konseptli Perakende Teknolojileri Özel Bölümü ile perakende sektörünün geleceğine yön verecek. Perakende sektörüne fayda sağlayan teknoloji çözüm ortaklarının motivasyonunu yükseltmek, en iyi çözümlerin ulusal ve uluslararası alanda da tanıtılmasına önayak olacak fuarda, Perakende sektöründe franchise veren markaları, zincir mağazaları; perakende teknolojisi ile bir araya getirecek, aynı zamanda girişimcilerin iş kurarken akıllı çözümleri kullanmasını sağlayacak bu özel bölümde markalar, tedarikçi firmalar ve teknoloji çözümleri ile voltran oluşturacak.
Bayilik ve Franchise almak isteyen girişimcilere, www.bayimolurmusun.com.tr portalı ve fuarda tüm girişimcilere dağıtılan Bayim Olur musun Gazetesi kanalıyla markaların franchise koşulları hakkında güncel bilgilerle rehberlik ediyoruz.

Yer :

Yeşilköy Cnr Fuar Merkezi

Tarih :

11 - 14 Ekim 2018

Hall :

5-6-7

Bayim Olur Musun 2017 Görüntüler

2018 - Sponsorlarımız

MedyaFors Fuarcılık © 2007